Thumbnail

عطر ابرکرومبی اند فیچ ادکلن – Abercrombie and Fitch

[caption id="attachment_4314" align="aligncenter" width="257"]عطر ابرکرومبی اند فیچ ادکلن - Abercrombie and Fitch عطر ابرکرومبی اند فیچ ادکلن – Abercrombie and Fitch[/caption]

عطر ابرکرومبی اند فیچ ادکلن – Abercrombie and Fitch یک شرکت آمریکایی فعال در زمینهٔ تولید پوشاک و با تمرکز بر لباس‌های جوانان می‌باشد که در سال ۱۸۹۲ در منهتن نیویورک تاسیس شده است. مؤسس‌های این شرکت دیوید ابرکرومبی و همسرش عزرا فچ می‌باشند. این شرکت مالک هالیستر کو نیز می‌باشد.
(David Abercrombie)  دیوید ابرکرومبی، یک مکتشف و معدن یاب و نقشه بردار خطوط راه آهن بوده است. علاقه و عشق او به فضاهای باز ، بر روی فروشگاه و شرکت او نیز تأثیر  گذاشته است. و آن را مختص به وسایل و لوازم چادر زدن ، ماهیگیری و شکار نموده است. ارباب رجوع ها و مشتریان او  اکثراً شامل شکارچیان و مکتشف ها می باشد.
ازرا فیچ (Ezra Fitch) وکیلی در نیویورک  بود که مسیرها و تلاشهای زیادی را بهمراه ابرکرومبی  برای شرکت طی  نمود و در سال 1900 بواسطه جستجوهای برجسته اش در این موارد باAbercrombie   شریک شد.
مناظرات طولانی و زیادی در خصوص آینده Abercrombie & Fitch  بین این دو شکل گرفت، ابرکرومبی  .خواستار ادامه فروش وسایل به دستفروشهای حرفه ای بود ، درحالیکه-Fitch  خواهان متمرکز کردن فروش برای عموم بود. ابرکرومبی در سال 1907 استعفا داد و فروشگاه را به  Fitch سپرد. فیچ (fitch) میخواست که فروشگاه مانند یک محیط باز باشد، او یک چادر در وسط فروشگاه و یک چراغ روشنایی اردویی در کنار فروشگاه ، برپا ساخت. فروشندگانی که در A&F کار میکردند ، فروشندگان قهار و ماهری نبودند بلکه آنها  دستفروشان حقیقی بودند. فروشگاه یک فهرست موجودی گسترده و بلندبالایی داشت.
به جز برند اصلی، شرکت دو برند فرعی نیز دارد:
Abercrombie Kids
Hollister co
شرکت از بدو تاسیس تولیدکننده وسایل و لوازم ورزشی و گشت و گذار از جمله تفنگ های شکاری، قلاب ماهیگیری، قایق ماهیگیری و چادر بود. شرکت فعالیت خود را تا سال ۱۹۷۶ ادامه داد تا اینکه در این سال اعلام ورشکستگی کرد. در سال ۱۹۷۸ شرکت لوازم ورزشی اوشمان نام و لیست مشتریان شرکت را به قیمت یک میلیون و پانصد هزار دلار خرید. در این زمان شرکت بر تولید لباس شکار تمرکز داشت. در سال ۱۹۸۸ شرکت ليميتد شرکت و برند آن را خریداری کرد و دفتر آن را به مکان اصلی خود در اوهایو منتقل کرد. تحت مدیریت جدید شرکت تمرکز خود را بر لباس های جوانان قرار داد و برند را به عنوان برند سبک زندگی لوکس اتفاقی تعریف نمود.
در این سال ها سبک تبلیغات شرکت به ویژه در استفاده از جذابیت های ظاهری مدل های نوجوان انتقادات فراوانی را به همراه داشته است.
در این دوره شرکت لباس، لوازم جانبی، لوازم مراقبت شخصی و کفش را در سبد محصولات خود دارد و برای گسترش فعالیت های خود دفتری نیز در میلان ایتالیا دارد. شرکت محصولات خود را از طریق هزار فروشگاه در سرتاسر جهان به فروش می رساند که نیمی از آنها در ایالات متحده می باشند.
ابرکرومبي در حال حاضر یک شرکت سهامی عام است که سهام آن در بورس نیویورک مورد معامله قرار می گیرد. فروش شرکت حدود چهار میلیارد و یکصد میلیون دلار می باشد
A&F اولین فروشگاه در نیویورک تاسیس گردید که  لباسهای زیبای زنانه را بخوبی لباسهای مردانه توانست تأمین کند .
A&F انتشار یک مجله 456 صفحه ای را در خصوص لباس و وسایل بیرون آغاز کردو در حال حاضر 50000 مشتری آینده نگر برای A&Fوجود دارد.
این برند خیلی زود به یکی از بزرگترین فروشگاههای لوازم ورزشی در جهان تبدیل شد. در سال-1977 فیچ (Fitch) بازنشسته شد و فروشگاه ورشکست گردید.
در سال 1988، برند   A&F توسط یک شرکت بین المللی محدود خریداری شد.
امروزه-A&F یک شرکت موفق است. این شرکت همچنین-A&F مجله را به صورت سه ماهه منتشر میکند که نه تنها لباس بلکه سبک و شیوه زندگی را نیز ، بفروش میرساند
برند عطر ادکلن ابرکرومبی اند فیچ – Abercrombie and Fitch  تا کنون ۱۸ عطر و ادکلن در کارنامه خود ثبت کرده است که پرفروش ترین آنها Fierce
دز سال ۲۰۰۲ تولید شده است.

هیچ محصولی یافت نشد.

برند
Adidas (2)
aigner (2)
ajmal (0)
Aramis (0)
Axis (0)
Azzaro (0)
Bebe (0)
Bijan (0)
Byblos (0)
Caron (0)
Chanel (12)
Chloé (0)
Coty (0)
Creed (0)
Cuarzo (0)
Diesel (0)
Dior (4)
DKNY (0)
Ducati (0)
Elite (0)
Emper (0)
Escada (0)
Esprit (0)
Fendi (0)
Gap (0)
Gucci (0)
Guess (0)
Hermes (0)
Hummer (0)
Jacomo (0)
Jaguar (0)
Jivago (0)
Joop (0)
Kenzo (0)
Lanvin (0)
Loewe (0)
Lomani (0)
Natori (0)
Nikos (0)
Oros (0)
Poiray (0)
Police (0)
Prada (0)
Rasasi (0)
Rochas (0)
Shaik (0)
Tous (0)
Zara (0)
Zippo (0)
Zirh (0)